Απονομή τιμητικής πλακέτας στον Μέγα Ευεργέτη Μιχάλη Αρώνη
Ο Πρόεδρος του Ιερού Ιδρύματος Απόστολος Ζαφειρόπουλος απένειμε τιμητική πλακέτα στον Μέγα Ευεργέτη και για πολλά χρόνια Πρόεδρο του Ιδρύματος κο Μιχάλη Αρώνη, ύστερα από ομόφωνη απόφαση του Δ.Σ. του Ιδρύματος, η οποία αποτυπώθηκε με σχετικό πρακτικό. Η επίδοση της τιμητικής πλακέτας έγινε στην οικία του Μιχάλη Αρώνη στη Φιλοθέη.
![](https://www.iar.gr/wp-content/uploads/2023/10/aronis-plaketa-1024x768.jpg)
Αφήστε μια απάντηση